Bluedio V2, Juodos

Prekė sandėlyje

Gamintojas: Bluedio
Prekės kodas: 6949566705568

109.99 €

Kaina be PVM: 90.90 €
Kiekis:    

Belaidės BLUEDIO V2 ausinės yra pagamintos iš ypač aukštos kokybės medžiagų bei turi tvirtą korpusą – tai garantuoja ilgą tarnavimą. V2 ausinės tobulai tiks tiems, kurie yra energingi ir gyvena dinamiškai, kadangi savo mėgstamiausios muzikos garsų galėsite klausytis bet kur ir bet kada. Stilinga išvaizda pagerins jūsų nuotaiką bei patrauks aplinkinių dėmesį. Nenorite, kad išvykus už namų ribų, muzikos klausymąsi apkartintų pašaliniai garsai? Jų tikrai negirdėsite, kadangi ausinės apgaubia ausis, tokiu būdu užtikrina, kad ausų nepasiektų triukšmas. Dar vienas šio įrenginio privalumas yra tas, jog juo ypač paprasta naudotis.

Bluedio V2 ausinėse įmontuoti 12 garsiakalbių sukuria nepriekaištingą ir kokybišką garso perdavimą. Klausykitės muzikos, žiūrėkite filmus, kalbėkite su pašnekovu. Ausinėse integruotas mikrofonas leidžia atsiliepti į skambučius ištarus žodį "ANSWER". 

 

 

BLUEDIO V2 ausinėse integruoti sensoriai reaguoja į ausinių devėjimo padėtį ir sustabdo arba paleidžia muzikos grojimo. Patraukite ausines nuo ausų ir jos automatiškai sustos, uždėkite ausines atgal ant ausų ir jos vėl pradės groti. 

 
Fizinės savybės
Ausinių jautrumas 10-22000Hz
Grojimo laikas iki 18val.
Jautrumas 112dB
Ausinių tipas Uždaros
Bevielės ausinės Taip
Garsiakalbio dydis 2x30mm; 2x50mm; 8x20mm.
Garso reguliatorius Taip, reguliavimas žodžiu. Balso funkcijos
Mikrofonas Taip
Varža 32Ω

Parašyti atsiliepimą

Vardas:


Atsiliepimas: Pastaba: HTML nėra palaikomas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite saugos kodą: